18 | 10 | 2019

Dzień Kobiet

Święto Kobiet to dzień, w którym mężczyźni w szczególny sposób  oddają hołd  pięknej płci. Uczniowie naszego gimnazjum składali życzenia pani dyrektor, pani wicedyrektor, paniom nauczycielkom, paniom pracującym w administracji i obsłudze szkoły. Nie zapomnięli też o swoich rówieśniczkach wręczając im drobne prezenty i kwiatuszki. Drodzy Panowie dziękujęmy za życzenia i za pamięć.

tekst i foto: Wioletta Perkowska

Dzień Kobiet

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz się w roku zdarza,

gdy 8 Marca z gwarem wiosny

wytryśnie z kartek kalendarza.

Tak, to wspaniałe, wielkie Święto,

więc śpieszą chłopcy i panowie

z bukietem życzeń w barwach kwiatów -

Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet.

/Święto Kobiet - Ryszard Przumus/

Z okazji Święta Kobiet męska część każdej klasy gimnazjalnej zorganizowała dla swoich dziewcząt i pań słodki poczęstunek oraz drobne upominki. Mamy nadzieję, że chłopcy będą pamiętać o dziewczętach nie tylko 8 marca, ale każdego dnia w roku.

foto: W. Perkowska